Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lágyéksérvel nektek milyen...

Lágyéksérvel nektek milyen tapasztalairok vannak?

Figyelt kérdés

Nekem egy kezdetleges egyoldalú lágyéksérvem van és eléggé megnehezíti az életem, ismerősök fele azt mondja hogy nem is kéne fájnia ami frusztráló. Nem mozgok nincs semmi problémám de ha már egy kicsit elkezdek sétálgatni,akkor 2 napig fáj utána, kellemetlen érzés a here irányába és a hasam is fájni szokott. Nemsokára iskola és nem tudom hogy járjak be, mert rengeteg lépcső van és lepcsőzni nem is tudok, mert kellemetlen érzés lesz utána a lágyéktájon.

Orvos csak halogattja a műtétet hetek óta... Nektek milyen "élményetek" volt a lágyéksérvel?



2021. máj. 6. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Megdöbbentő élmény volt, amikor egyszerre egy meghatározhatatlan helyen nyilalló fájdalmat éreztem, azt hittem, valahogy a herémmel kapcsolatos. A második megdöbbentő élmény az volt, amikor felfedeztem a kidudorodást (kb. akkora volt, mint egy ujjperc). Nem tudom, mennyi idő telt el, max. pár hét, de az én esetemben kétség sem fért hozzá, hogy operálni kell, így nem maradhat. Ausztriában éltem, egy kis kórházban egy magyar sebész végezte a műtétet. Mikrosebészeti (?) módszerrel betettek valami erősítő hálót a bőr alá, hogy ne szakadjon fel újra, esetleg egy másik helyen. Pár évig még érzékeny volt a műtét helye, azóta észre sem veszem. Feltételezem, hogy nálad még nem lett rögtön olyan nagy, ezért korainak tartják a műtétet. Elhiszem, hogy kellemetlen, nekem is az volt, de ki lehetett bírni, hajrá! :-)
2021. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!