Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a mellkasom (szegycs...

Zsoltvok kérdése:

Miért fáj a mellkasom (szegycsont mellett?

Figyelt kérdés

Volt suliban traktorhúzás és utána rá pár napra néha elkezdett ilyen fura fájdalom jönni a mellkasom bal feléről.

De csak egy egy pillanatra.

Gondoltam biztos a szív, de semmi baj nem volt vele, hát most mi lenne.

Elkezdett zavarni és elkezdtem nyomkodni a mellkasom hogy hátha ott van valami, és a mellbimbó alatt kB 5cm-el közepén a szegycsont mellett szinte közvetlen van egy pont amit ha megnyomok fáj.

Alapvetően nem fáj, ha futok akkor sem, ha ülök, állok, tehát nem befolyásol semmit kivéve mikor a bal oldalamra fekszek mert akkor nyomja ugye, és nem kibírhatatlanul fáj csak zavar hogy érzem a kellemetlenséget.

Vagy ha pont úgy mozdítom a törzsem akkor is érzem.

Mivel ez után a húzás után kezdtem el érezni, ami amúgy már több mint fél éve volt gondolom megerőltettem vagy valami rosszul húzódott vagy valami és az miatt fáj.

Egy nagyon minimális púp van is.

De tényleg pici.

Olyan mintha beütottem volna valamimet, és lett egy púp és az fáj ha hozzáérek, csak ez belül van.

Mi lehet?

Van erre valami krém amitől elmúlik vagy valami?

Vagy mit csináljak vele?

Orvosnál nem voltam ebben a karantén időszakban.

Köszi előre is.



2021. máj. 15. 01:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!