Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokasérülés, SOS! Nézessem e...

Bokasérülés, SOS! Nézessem e orvossal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délután volt meccsem és sajnos elég durván sikerült félre lépnem, konkrétan 90fokban belfele állt a lábam. De pár perc után vissza tudtam már egyenesbe állítani. Külső séülést nem igazán látok rajta, egy nagyon picit lila és kicsit van dagadva tehát szerintem nem tört el. Még mindig elegge faj és a járás is nehézkes, és a vádlim is egy kicsit fáj. Szerintetek megnézessem orvossal vagy csak pihentessem?

2021. máj. 24. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nezesd meg inkabb minthogy egy rossz sportserules utan ne tudj tobbe palyara allni. Ismerek sajnos ilyet. Bar valoszinuleg nem tört (max repedt) , mert akkor nem tudnal labra allni. Amikor eltort a bokam, kivulrol nem igazan latszott semmi, de ahogy megmozditottqm hallottam a csontok ropogasat es irdatlan fajdalommal jar.
2021. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szalagsérülés is simán előfordulhat, inkább nézesd meg
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen nézesd meg. Ct alapjan latni fogja
2021. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!