Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet kezelni a gyulladt...

Hogy lehet kezelni a gyulladt fájó csuklót?

Figyelt kérdés
1 napja arra lettem figyelmes, hogy fájogatott a csuklóm aztán mire lefeküdtem aludni, és felkeltem alig tudtam megmozdítani. Vettem be most gyulladáscsökkentőt, meg bekentem voltarennel, de mocskos mód zavar, és ígyis alig tudom mozgatni. Valakinek van valami jó tanácsa/tapasztalata?

2021. máj. 29. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenni, borogatni, gyógyszer. Nekem ilyesmire az Aflamin meg a Flector az, ami gyógyszerként bevált, kenni meg zöld lóbalzsam. És pihentetni. Ha hétfőig nem javul, érdemes dokinak megmutatni.
2021. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én izom/ízületre vettem be gyulladáscsökkentőt, de az aflamin az tényleg jó cucc. Flectorral is bekentem meg voltarennel olyan 8 órára rá. Próbálom pihentetni, csak csinálni kell a háziteendőket is, no meg van sajna dolgom :( A borogatást meleg/hideg lenne szerinted jobb? Mindkettőt olvastam.
2021. máj. 29. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hideggel szoktam. De attól is függ gondolom, mitől gyulladt be.

De inkább a lóbalzsamra esküszöm. Mellé a gyógyszer. Viszont a pihentetés tényleg fontos lenne, sőt, talán a legfontosabb!

2021. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!