Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap este kimentem a kutyámh...

Tegnap este kimentem a kutyámhoz hogy odaadjak neki egy kis csontot, kézből akartam neki odaadni és elég kis mohó és véletlenül ráharapott az ujjamra. Tegnap forró volt az ujjam meg lüktetett vérezni nem vérzett, de fáj.Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen velem is volt csak jutifalattal. A körmöd nem lilult be? Lehet arra harapott és kívül nem vérzett. Jegeld mindeképp:)

Jobbulást.

2021. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Borogasd be. A kutya oltva van?
2021. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem találom így hirtelen az oltási könyvet egyébként valami oltasa tudom hogy van mert én vittem:((
2021. jún. 1. 11:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok nem lesz semmi bajod. Azért vörös az ujjad mert begyulladt ahogy megsérült. Hideg borogatás pár nap és elmúlik.
2021. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1.-nek elég pánikolós túlreagálom a dolgokat típus vagyok szokásosan utána olvastam elég durva dolgokat lattam kiírva:( és egy picit megijedtem
2021. jún. 1. 11:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is pánikolós vagyok:) ne aggódj semmi bajod nem lesz,pár nap és elmúlik teljesen a fájdalom. Ha nagyon fáj vegyél be egy fájdaomcsillapítót.
2021. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 mantis religiosa ***** válasza:
Hogy biztos legyen a dolog, igyál egy kis csalánteát, belső fertőtlenítés céljából.
2021. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bajod valoszinuleg nem lesz, de ugye tutod, hogy a kutyat evente kene oltatni?

Hiaba van valami oltasa, ha utoljara 5 evvel ezelott kapta.

2021. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem találom az oltási könyvet" akkor fog gondot okozni, ha a kedvencke egy kisgyereket fog megharapni, és apukája követelni fogja a könyvecskét. És ha nem lesz meg, akkor az orvos elkezdi oltani a gyereket, veszettség ellen. Tudod, ez egy oltássorozat, és iszonyúan fájdalmas. Apuka joggal fog haragudni rád...úgyhogy keresd a könyvet,
2021. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele:)) Engem sem magától harapott meg hanem valószínű veletlenul a szájába maradt az ujjam de ne aggodjatok megvan a könyve nem tűnt el és tudom hogy évente kell oltani de tavaly vagy tavaly előtt volt oltva és az állatorvos azt mondta elég két évente;)
2021. jún. 1. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!