Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

Eniko91 kérdése:

20 hetes terhes vagyok és véletlenül megégettem a hasamat, hozzáért a forró edényhez. Megfog látszani a babán vagy ez csak babona?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A hasadon van egy bőr. Alatta több réteg hashártya. Az alatt egy borzasztó vastag méhizomzat. Az alatt a placenta és a magzatburok vízzel tele, és utána a baba bőre, amit lanugo és zsíros anyag fed. Szerinted?
2013. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj! Dehogy fog! Ez a 21. század!
2013. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
babona
2013. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

TErhesen úgy belerúgtam véletlenül az ágy sarkába h elfeketedett a kis lábujjam. A lányomnak rendben vannak az ujjai. :D

Hülyeség az egész. :D

2013. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem fog meglátszani. most értettem meg azt a korábbi kérdést, h elmehet-e a kérdező terhesen kozmetikushoz vagy az meglátszik majd a baba arcán. uramisten! miért egyszerűbb vakon hinni, mint elgondolkodni azon, h mi hogyan működik? :)
2013. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) de eddig akárkit kérdeztem mindenkinek ez volt az első reakciója, hogy úristen biztos hogy meg fog látszani a babán. esetleg járt valaki ugyanígy ahogy én?
2013. jún. 17. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan össze vissza verem magam, béna vagyok, na :-) Nem volt ez másképp terhesen sem. Semmi nem látszik ezekből a fiamon.
2013. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

33 hetes terhesen végigforráztam a bal kézfejemet. Az ügyeleten kötöttem ki olyan csúnya lett és annyira fájt! A kislányomnak semmi baja nem lett a kezének!

Totál hülyeség ez a babona!

De egyszer olvastam itt egy anyukától h ráesett a konzerv a lábujjára és h azért nem ment el orvoshoz mert félt h leszedik a körmét és neh a gyereknek se legyen körme! Azt hittem lehidalok. :D Régi babona ez.

2013. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek benne egyébként, de én is megégettem a hasam terhesen, és kb majdnem ugyan ott van egy ilyen világos színű ovális folt a babám hasánál. És még egy de, mert érdekes az összefüggés, szerintem inkább csak örökölte, mert az Apjának is van ilyen foltja, csak a fenekén.
2013. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény 1-est hogy lepontozták. Pedig ő írta le a legjobban, hogy ez marhaság. Nem is értem, hogyan juthat eszébe valakinek ilyet mondani...
2013. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!