Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fenék edzés után megsérültem?

Fenék edzés után megsérültem?

Figyelt kérdés

2-3 héttel ezelőtt az egyik fenék edzés után úgy éreztem, hogy a jobb oldalt a csípőm talán nem az igazi, kicsit fájdogált oldalt a fenekem (nem izomláz érzes volt), de 3 nap alatt elmúlt. Emiatt heti 2 farizom edzés helyett csak 1-et csináltam az elmúlt 2 hétben, súlyok nélkül, esetleg gumiszalaggal.

Tegnap ismét megpróbáltam súllyal, de csak óvatosan, amint kellemetlen volt, letettem, és ma reggelre megint nagyon furcsa érzésem lett. Mintha most belül fájna az a rész, ahol a lábam és a hasam kapcsolódik (?). Illetve egyes nyújtó gyakorlatokra ez a lábam elég mereven reagál, és olyan, mintha az egész lábamban egy csíkban végig futna a fájdalom, konkrétan középen.

Bekentem fekete nadalyto kremmel. Szerintetek ez mitől lehet? Megerőltettem magam?



2021. jún. 17. 23:18
 1/1 Z válasza:

Nem vagyok orvos, de ha velem történne hasonló én arra tippelnék, hogy megerőltettem. Nekem egyszer futás kötben a combizmom belső felén belül éreztem hasonlót. Magnéziumhiány miatt görcsölt be és napokik be volt keményedve/merev volt.

A középent mennyire középen érted? A csontodhoz közel? Mert az is lehet, hogy az izületeddel van a baj. Én azért megnézetném orvossal, már nem azért, mert halálos, de ha nem kezdesz vele valamit, később nagyobb fájdalmaid is lehetnek belőle. Jobb félni...

Minden esetre sok sikert

2021. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!