Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd-nyaktömlő gyulladás....bu...

Térd-nyaktömlő gyulladás....bursitis?

Figyelt kérdés

1 hónapja szenvedek ezzel a mocsokkal a térdemben. Gyulladás csökkentők,jegelés,polcolás.

De 2 hete már semmi változás.

Ami érdekes, abszolute semmi fájdalom nincs. Csak feszül.. ha hajlított,90 fokig megy,után kezd el fesziteni, de akkor sincs kimondott fájdalom.

Tapasztalat valaki?

Köszönöm


2021. jún. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyulladásra a legjobb a kamillás borogatás.
2021. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én is ezzel szenvedek már április óta 😫

Azóta lett valami megoldás? Használt valami?

Én az elején nem mentem orvoshoz mert csak kicsit fájt a térdem es néha jobb lett, nem tudtam mi ez. Azt hittem ízületi fájdalom.

Aztán megerőltettem a térdem es a duplájára dagadt, feltelt vízzel. Akkor mentem dokihoz mert alig tudtam ráállni is. Elküldött ultrahangra. A porc rendben, de a nyáktömlők tele vannak folyadékkal. Hiába szedem a gyulladáscsökkentőt és pihentetem, jegelem, nem múlik el.

2021. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én injekciót kaptam rá intravénásan.
2021. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!