Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Seb a fejbőrön, lehet, hogy...

Seb a fejbőrön, lehet, hogy melanoma?

Figyelt kérdés
A fejbőrömön lett egy sérülés, amiről nem tudom, hogy micsoda. Nem vérzik, cserében fáj. Képeket próbáltam csinálni róla, de onnan sem tudom megállapítani, hogy van-e esély arra, hogy nem szimplán megsértettem hajmosáskor (tegnap előtt), vagy anyajegyet sikerült eltalálnom. Érzem, hogy van ott valami, de hogy mi... Ha ezzel elmegyek bőrgyógyászhoz kinevet?
2021. júl. 31. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy jut ilyen eszedbe, hogy ha panaszod van, az orvos kinevet?! El tudsz ilyet képzelni? A bőrgyógyászat után rögtön útbaejtheted a pszichológust is.
2021. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleve érdemes évente megnézetni az anyajegyeket.

Nem fog kinevetni. De még ha kinevetne, az is jobb, mint egy bőrrák.

2021. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg szoktam nézetni őket gyakran, idén is voltam már és túl vagyok a leszedetésen is. Persze így államiban annyi a vizsgálat, hogy megnézi, amiket mondtam, hogy fura, meg átnéz pár nagyobbat, de mint szokta mondani, 6 mm alatt nincs jelentősége, pedig szerintem lenne. Amúgy már 7 darabot eltávolítottak rólam az elmúlt években, hála istennek mind barátságos volt.

Azért gondolnám, hogy furán reagálna, mert ez panasznak szerintem kevés, csak egy kis izé, ami nem tudom micsoda, nem egy vérző, láthatóan növekedő, rosszindulatúnak látszó valami. Amúgy szerintem nem csak én voltam már úgy, hogy megértést vártam volna egy orvostól, az meg teljesen mást csinált ahelyett, így nem érzem úgy, hogy pszichológusra lenne szükségem.

2021. júl. 31. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!