Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a bokarándulás/f...

Mit csináljak a bokarándulás/ficam/ nem tudom mivel, hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
Kb 40 perce elestem, és azonnal feldagadt a bokám, először nem tudtam ráállni. Visszamentem a szobámba, jegeltem, bekentem krémmel, felpolcoltam, de bármit csinálok vele, nagyon fáj. Viszont mostmár rá tudok állni. A csont alatt elkezdett bevérezni. Előre is nagyon köszönöm ha valaki válaszol.

2021. aug. 2. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Lehet nem csak ficam hanem sokkal több... csináljanak egy röntgent..
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire durva és nem vagy "gyakorlott ficamos", akkor ha van rá lehetőség, vigyen be valaki a balesetire. Lehet, hogy komolyabb a dolog. Ha meg tényleg csak egy rándulás, akkor legfeljebb kapsz egy fájdalomcsillalítós kenőcsöt és megmutatják, hogyan kell rendesen befáslizni.
2021. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 17 vagyok, és apukámmal élek aki már ivott, emiatt csak reggel tud bevinni.
2021. aug. 2. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Szomszéd, barát szülője vagy ha város, akkor taxi?
2021. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp minél előbb be kene menned mert ha egy törés akkor elmozdulhat, ami csak bonyolítja vagy ha szakadt valami pl egy szalag azt is minel előbb jobb látni.
2021. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Voltal orvosnal? Mi lett?
2021. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Részleges szalagszakadás :/
2021. aug. 3. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
És mit csináltak vele?
2021. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részvétem, nekem is volt 1,5 éve. Néha még most is érzem, pedig 6 hétig éjjel-nappal rajtam volt a rögzítő, utána még kb 2-3 hónapig nap folyamán munka közben
2021. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fekvő gipszet raktak rá, 1 hét múlva kell visszamennem. Részvétem neked is, remélem én nem fogom érezni utána :/
2021. aug. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!