Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet valami komolyabb bajom...

Lehet valami komolyabb bajom vagy csak egy kisebb sérülés? (fejsérülés)

Figyelt kérdés
2 hete történt egy olyan esett, hogy részegen megfejeltem egy fát, emlékeim szerint kicsit erősen mindegy is. Nem vérzett, nem ájultam el semmi olyan nem volt, ami agyrázkódásra adna okot valószínüleg akkor nem is tört be a fejem, de az első héten rettentően fájt még körülötte is, aztán most ott járok hogy már nem fáj és minden nappal egyre kisebb a pukli, de aggódok, hogy lesz valami bajom :/

2021. aug. 6. 01:24
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha két hét alatt semmi bajod nem lett, akkor szerintem megúsztad a dolgot, de ha még aggódsz miatta, hívd fel a háziorvosod és kérdezd őt.
2021. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál ha ilyen hülyeségeket csinálsz piásan. Fejsérülésből komoly problémák is kialakulhatnak később. Talán te túl vagy a kritikus időszakon, szerencséd van, hogy ennyivel megúsztad, de ha aggódsz miatta, háziorvossal konzultálj. Ő majd elmondja ha van további teendő.
2021. aug. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!