Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fürdés után szálltam ki a...

Fürdés után szálltam ki a kádból megcsúszott a lábam és lefejeltem a csempét. Ilyenkor normális hogy feldagad a homlokom?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jeget rá. Mondjuk lehet, hogy a jéggel már elkéstél, azt rögtön a lefejelés után kellett volna bevetni, hogy ne dagadjon fel, de talán most is használ.

De ne úgy csináld, hogy tényleg a jeget érinted a bőrödhöz, mert akkor még fagyási sérüléseket is okozol magadnak. Hanem tekerd törölközőbe. Vagy még tisztább megoldás, hogy előbb nejlonzacskóba (hogy ne folyjon szét a víz, ha el kezd olvadni), és úgy törölközőbe. Ha szerencséd van, akkor van a mélyhűtőbe jégakku, azzal is megpróbálkozhatsz. Vagy pedig a személyes kedvencem: fagyasztott borsó, az szépen felveszi azt az alakot, amire szükséged van.

2021. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

1

Vegyél drogériában vagy patikában tasakos jégzselét, örök darab és elég sűrűn használatban van nálunk is sportsérülésekre, égésre, fogfájásra, kánikulában végtagokra stb.

2021. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen, főleg az arcon normális, hogy egy apró ütéstől is borzalmasan nézel ki. Én az emeletes ágy összerakása közben vágtam magam holmokcsonton-halántékon, fél napig alig láttam ki azon a szememen, úgy bedagadt. Aztán a jég levitte
2021. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális
2021. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csempének nem lett baja?
2021. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
5. De, valószínű lyuk lett a falon, vagy az egész fal ki is dőlt. Tudod, amikor Chuck Norris lefejeli a csempét, amikor elcsúszik a kádban.
2021. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem.
2021. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy az ütés, akkor természetes, hogy megdagad az ütés helye.
2021. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos ezzel jár. Lehet rá jeget rakni, vagy hideg fémet, mondjuk kés pengét. Ha nagyon nem múlik, vagy más tüneteid is lesznek, akkor célszerű orvoshoz fordulni.
2021. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anzel Mus válasza:
Ha elég kemény vagy, akkor a csempének kell feldagadnia. Én egyszer lefejeltem a kád szélét. Jajgatott. Egy hétig jegeltem. Először lila, aztán zöld, majd sárga, és végül eredeti bézs lett az ütés helye. Na de én kemény vagyok.
2021. aug. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!