Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam? Szalagszakadás?

Bokaficam? Szalagszakadás?

Figyelt kérdés
5 napja, sajnos ráestem a bokámra. Eleinte az egész labfejem be volt dagadva. Ekkor vizes borogatás, különböző krémek,(flexagil, dolgit és társai..) 2-3 napig nem tudtam lábra állni, de mostanra már bicegve megy. Viszont, olyan érzésem van, hogy amikor ráállok mintha huzódna az egyik izom. A bokánál a kifelé álló csont még mindig be van dagadva és piros(nem lila mint alatta) Nem akar lemenni a daganat.. Mozgatni tudom, csak elviselhetetlenül fáj. Orvos kizárva, mert nem tudok odáig lemenni. Ha valakinek már volt hasonló, kérem irjon tapasztalatokat. Előre is köszönöm. 23F

2021. szept. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Látatlanban nem lehet erre mit mondani.

Vannak bizonyos sérülések, ahol ránézésre nem lehet megállapítani, hogy mi a helyzet. A tiéd pedig pont ilyen.

Kell egy röntgen, hogy van-e törés. Ha van, akkor gipsz stb.

Ha nincs, akkor mázli, de az is 6 hét mire meggyógyul.


Vagy elmesz orvoshoz vagy kibekkeled otthon, de mindenképp rogzitsd faslival legalább és amennyire lehet kimeld.

2021. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképp a balesetire kell menni, hogy megröntgenezzék.
2021. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!