Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mi van a bokámmal?...

Szerintetek mi van a bokámmal? Csonttörés, részleges szalagszakadás, egyszerű ficam? A tüneteket lent találjátok.

Figyelt kérdés
Lassan egy hete focizás közben rosszul léptem és kiment a bokám. Mikor ez történt hallottam egy nagy reccsenést és nagy fájdalmat éreztem. Ezek után alig tudtam ráállni és eléggé furán dagadt meg (mintha két bokám lett volna vagy mintha egy női öklöt tettem volna melle. Még alakra is hasonlított egy ökölhöz.) Ezek után jegeltem, vizes ruháztam és a duzzanat lentebb ment viszont szétúszott és most már az egész bokám nagy volt. Másnap kenegettem krémekkel és próbáltam nem terhelni de muszáj volt haza mennem ezért egy fűzős bokaszorítóval hazabicegtem. Harmadnap az egész külső bokám belilult, bevérzett, továbbra is fel volt dagadva (bár már kevésbé mint az előző napokban) Egy hét telt el az eset óta és habár már jobb és rá tudok ,,stabilabban" állni és mindenfelé tudom mozgatni de persze még mindig eléggé fáj. A bevérzés is kezd halványulni de ma vettem észre hogy a kislábujjam és az amellett lévő két lábujj felett a lábfejem nyomkodásra (nyilallóan) fáj. Szerintetek mi van a lábammal? (Tudom el kellett volna menni orvoshoz stb és valószínűleg el is megyek de ennyi idő után már mindegy az a egy nap amíg megírjátok a válaszokat amiket köszönök)

2015. júl. 16. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hallottál egy nagy reccsenést, akkor az nem sima ficam, az nekem többször is volt és nem reccsent, bár az id lila lett másnap és dagadt. Legjobb lenne ha most elmennél orvoshoz vele.
2015. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!