Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek tört már el a térde és...

Nmnmnm kérdése:

Kinek tört már el a térde és hogy történt?

Figyelt kérdés
Én most kezdek belőle fel épülni és érdekelne hogy kinek volt még eltörve ha valakit érdekell szívesen leírom az egész története. Nekem szilánkos patela törésem lett és a comb csontom pedig meg repedt a job lábamba a bal bokámba pedig belső zúzódás történ. Lovasbaleset következménye mind ez. Helyes írást elnézni

2021. szept. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú de durva. Estél, vagy kirúgott az előtted menő ló?

Nekem csak a porc repedt meg a jobb térdemben, rosszul vettem kocsival a kanyart, legurultam egy töltésről, és a középkonzolba vertem a térdem.

Több mint 10 éve volt, de még mindig látni a térdemen, hogy nem olyan formájú, mint a másik, és erősebb terhelésnél érzem is. Amúgy futok, bicajozok, szóval mindennapi életben nem gátol, csak azért érzem néha.

Lóról esve a kulcscsontomat törtem, de az minden nyom nélkül gyógyult.

2021. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Estem. Azért a tied se lehetet kellemes.
2021. szept. 15. 06:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terd nem, csak a bokam volt eltorve.
2021. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nek is voltmég a bokám is.
2021. szept. 15. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Boykának.
2021. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!