Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladással úszni...

Ínhüvelygyulladással úszni lehet ?

Figyelt kérdés

A feleségemnek ínhüvelygulladása lett . Sokat dolgozik gép előtt és a sok gépeléstől begyulladt neki. Orvoshoz nem mentünk mert már előfordult máskor is nálam pár éve és van otthon krém amivel kenni kell illetve rögzítő is.


Jár úszni heti 1x , és most is menne de szerintem nem jó ötlet de az anyósom szerint az úszás jót tenne neki és segítene levinni a gyulladást .


Szerintetek ez tényleg így van ? Tényleg jó az úszás erre. Féltem azért és elég makacs nem akarom hogy jobban begyulladjon neki vagy bármi.



2021. szept. 23. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A pihentetés tesz neki jót. Semmilyen mozgás nem tesz rá jót. Ha mondjuk csak háton úszik, tehát a lábával hajtja csak magát, nem pillangó vagy mell, akkor oké.
2021. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen mozgás nem jó neki, pihentetni kell! Gondolom az anyós mindig mindent jobban tud, mint az orvosok.
2021. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam feleségemnek hogy nagyon nem jó ötlet szerintem én se mozgattam csak néha az ujjaimat mert az orvosom ezt mondta hogy valamennyit mozgassam azért de csak finoman nem feszítve és nem lopathattam a kezem.
2021. szept. 23. 12:29
 4/4 A kérdező kommentje:
*lógathattam
2021. szept. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!