Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hamarosan vége az ügynek és...

Hamarosan vége az ügynek és még nem adtam meg a kártérítés összegét mennyit kérhetek?

Figyelt kérdés

Balesetben voltam sérült személy és biztosításom nem volt mégis a MABISZ-t fel kerestem, hogy amely összeget nekem adnak rá terhelik majd a baleset okozójára.

Szegycsont törésem lett ami teljesen megváltoztatta az életemet nem tudtam dolgozni járni nem tudok fél év elteltével sem emelni sem jól futni levegő vétel miatt mert szúró érzést érzek olyankor még mindig. Az ügyem már csak az utolsó papírokra vár ezzel kapcsolatban. A kérdésem az lenne hogy egy félévnél tovább gyógyuló szegycsont törésnél mennyit lehet kérni a biztosítótól maximum?

Ismerőseim 10 milliót mondanak hogy írjak be hiszem annyit úgysem adnak meg de elmondásuk szerint így meg kaphatnék 6-7 milliót a biztosítótól. Szerintetek?



#biztosító #szegycsont #Törésénél
2021. okt. 8. 10:51
A kérdező szavazást indított:
5-6 millió
6-7 millió
8-10 millió
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de miért nem kérdezel meg egy baleseti ügyekre szakosodott ügyvédet?

Valaki hasraütésre mond egy számot, és ha te jónak találod akkor legyen annyi?

2021. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani egyet? Mennyit kérhet el egy ilyen válaszért?
2021. okt. 8. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy törés gyógyulási ideje 3 hónap. Maximum. A te károd meg maximum 1 millió, de inkább annyi sem.
2021. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-asal értek egyet.Nem akarlak elkeseríteni de itt nálunk nem adnak ilyen nagy összeget. 10 millió nagyon nagy túlzás.Egy ismerősöm úgy sérült,hogy csak a bőr tartotta a karját,na az tényleg megváltoztatta az életét. Azóta is csavarok és fémlemezek tartják össze,több műtét stb. Gyógyulási idő 2 év plusz sosem lesz a régi és a bíróság 1,5 milliót ítélt meg.
2021. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömnek a lába tört el és 3 milliót kapott valamit ezek szerint akkor nagyon rosszul csináltak a biztosítóval.

Mellesleg a csontörés igen általában 3 hónap de ez szegycsont és 7.hónapja volt a baleset mégsem gyógyult be teljesen. Sok orvosi vélemény szerint változó van hogy 1 év kell a gyógyuláshoz az 1 millió édes kevés egy ilyen hosszan tartó sérülésre.

2021. okt. 8. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alapelv az az, hogy mennyi kár ért.

1. Milyen kiadásaid voltak? Gyógytornász, gyógyszerek, utazási költségek a vizsgálatok, kezelések során.

2. Mennyi időre estél ki a munkából? Itt a fizetésed és a táppénz közötti különbség a tényleges kár.

2021. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de az a kutyát nem érdekli, hogy neked szurkál a mellkasod. Attól az még gyógyult.
2021. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önmagában teljesen lényegtelen, hogy mennyit írsz be. Ha 10 milliót írsz, kérni fogják, hogy támaszd alá, hogy miért ennyi a károd. Ha minimálbéren dolgoztál valahol akkor kevés lesz erre az esély.
2021. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!