Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A hasamon belekaptam véletlen...

A hasamon belekaptam véletlen egy anyajegybe (vagy szemölcs). Rettegek, hogy elrákosodik. Ugye nem fog?

Figyelt kérdés
Nem trollkodbi szeretnék, de tényleg rettegek, nehogy melanoma legyen belőle. Picit elszakadt, de nem vérzett ki. Most fertőtlenítettem és vekentem. Ugye nem lesz rosszindulatú daganat belőle? Köszönöm

2021. okt. 21. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
És egy picit fáj is ahol a sérülés érte. Amíg megmutatom bőrgyógyásznak (1-2 hét, mire időpontot kapok) addig ugye nem fog elrákosodni?
2021. okt. 21. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetesd le bőrgyógyásszal, ha biztosra akarsz menni.
2021. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog, nyugi.


Vagy legalábbis kicsi a valószínűsége. A fiamnak a fejéről lehorzsolta egy labda az anyajegyet vérzett is, aztán szépen begyógyult. Ennek már több mint 10 éve. A páromnak a hajas fejbőrén volt egy, véletlenül elvakarta, az is vérzett, és utána varasodott, majd miután begyógyult, még egyszer sikerült megvakarnia :-) akkor se lett semmi baj.


Figyeld, hogy gyógyul,és ha bármi rendellenességet látsz, akkor mutasd meg orvosnak. Egyébként meg tényleg az a legbiztosabb, ha leveszik.

2021. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. De nekem a fele le is vált a bőrfelületről. És fáj is a helye kicsit. Rettenetesen félek. Mi lesz ha mire bőrgyógyásznak megmutatom 1-2 hét múlva, már régen daganat lesz ott?
2021. okt. 21. 19:54
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anyajegy nem lesz rákos, csak ha eleve tartalmaz rákos sejteket vagy nem anyajegy és ennyi idő alatt nem alakul ki ebből melanóma.
2021. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy fáj, lényegében egy seb lett, ami nyilvánvalóan fáj
2021. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!