Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami szúr a mellkasomba ,...

Valami szúr a mellkasomba , nem pont középen hanem inkább a jobb mellem alatt közvetlenül. Help.?

Figyelt kérdés
Na szóval tudom nem lehet neten megmomdani és már kértem is időponott az orvostól de hátha valakinek volt hasonló. Olyan érzés mintha ott bent valami kiállna/le lenne törve és ha úgy mozdulok vagy hajolok "megszúr " . De ha tapogatom nem érzek semmit csak bizonyos mozdulatoknál. Nemtudom mi lehet, én a szívemre gyanakodtam de ez rendesen fáj és nem is baloldalt érzem. És nem is mindig érzem,de tegnaptól pl megfontoltan hajolok úgy belenyilall. Mi lehet ?

2021. nov. 3. 12:34
 1/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Lehet csak a jobb mellizom. nem emeltél valamit hirtelen. Meghúzódott vagy ideg becsípődött , nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2021. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez már legalább 2 éve hol visszajön hol elmúlik szóval nemhiszem hogy az lenne a baj.
2021. nov. 3. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem volt, rohantam is orvoshoz, pánikolva. Szólt, hogy csak izomhúzódás, és próbáljak más pozícióban aludni :)


De nem bánom, hogy rákérdeztem, jobb félni.

2021. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a szívemre mert alapjáraton is olyan 110 körül ver , de tegnap mikor nagyon szúrt akkor 138 at mértem pulzust, a vérnyomásom viszont szerintem jó volt. 139/90

20/l

2021. nov. 3. 12:42
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
Az a stressz miatt van. Idegesebb leszel, ha eszedbe jut vagy rágondolsz, ez akkor szokott kenni, mikor érzed ott a fájdalmat, minél jobban agyalsz rajta, annál jobban felmegy a pulzusod.
2021. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
Amúgy a 110 az alapjáraton sok. Jól méred, biztos annyi?
2021. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az epéddel van gond, az van jobb oldalon a bordák alatt.
2021. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen jól mérem. 85-115 között ugrál de inkább felfelé. Hát gimibe tesiorakon is elég sokszor úgy jobban fájt a jobboldalam de nem tudom ennek a kettonek van e köze egymáshoz.
2021. nov. 3. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Alien?
2021. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 es ...Hát remélem , az legalább izgalmas lenne xD
2021. nov. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!