Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha esés után napok után is...

Ha esés után napok után is zsibbad az újjam, ha valami hozzáér, elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Hétfőn rollerrel legurúltam elég nagy sebességgel egy lépcsőfokon az utszán. Úgy ahogy sikerült tompítanom az esést, de csúsztam tovább legalább 7 cm -t. A 2 térdem bedagadt másnapra, de az már kezd elmúlni, és a bordáim is ritkábban fának. Az izomfájdalmaim is nagyrészt elmúltak. Az esés után fél bal karom le volt zsibbadva, rá kb egy 20 percre csak a kezemen ahüvelykujjam alsó ujjperce zsibbadt, és nagyából erre rá 1 órával mér csak a fél ujjpercem zsibbadt, viszont az kitartott 1 napig. Az esés utáni 3. napon észrevettem, ha valami hozzáér akár egész finoman az ujjamnak ahoz a részéhez ahol alul behajlik, elkezd zsibbadni. (Azt tudom, hogy lazák az izületeim, ha valaki megy vmire ezzel az infóval)


Tudom, hogy nagyon le van terhelve az egészségügy, és ha nem súllyos, akkor nem terhelném én is az orvosokat. Ha itt volt már valakivel hasonló kérlek írja le, hogy meddig tartott, elment e dokihoz illetve mit mondott neki ha elment. Továbbá a véleményetekre is kiváncsi vagyok, hogy szerintetek érdemes e elmennem.



2021. dec. 4. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"nem terhelném én is az orvosokat"


Az a dolga, hogy ha problémád van, kivizsgáljon. Remélhetőleg nincsen semmi baj, de ne kockáztasd az egészséged, menj el inkább.

2021. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!