Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 9 napja fáj az egyik bordám...

9 napja fáj az egyik bordám körül az oldalam. Izomsérülés lehet?

Figyelt kérdés

9 napja fáj jobb oldalt a bordám körül az oldalam. A mellbimbó alatt kb 5 centivel lejjebb.

Tenyérni felületen érzem általában. Nyomásra 1 pontban.

Bő 2 hónapja voltam covidos. Azóta még néha van enyhébb köhögés, de fokozatosan csökken.

Voltam röntgenen, egészséges a mellkasom, nincs tüdőgyulladás sem.

Nem végeztem semmi olyan megeröltető dolgot ami húzódáshoz vezetne. Otthon pihentem aznap.

Flector tapaszt este és most is tettem fel, de semmit nem ér.

Nagy levegőre, orrfújásra lehúzó mozdulatra és nyújtózkodásra fáj. Nyugalomban alig. A Doki fájdalomcsillapítót ajánl. Tablettát nem szedtem csak a tapasz. Az első 4 napban enyhébb, utána lett erősebb a fájdalom. Elviselhető, de eléggé zavar.

Húzódás lehet ilyen?



2022. jan. 11. 09:56
 1/8 A kérdező kommentje:
26/F
2022. jan. 11. 09:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ehhez hasonló mikor rekeszizom gyulladásom lett a sok köhögéstől.

Voltaren és Advil kombinációt írtak fel.

2022. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt a röntgen nem mutatja ki?

Köszönöm a tanácsot! Azt is kipróbálom.

2022. jan. 11. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mutatta ki,szerencsémre egy tapasztalt doki tudta mi a baj és már az első adag gyógyszer hatott.
2022. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy másik orvossal megnézetem. Neked mennyi idő volt a felépülés?
2022. jan. 11. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár a rekeszizom felett fáj nekem pár bordával.
2022. jan. 11. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fentebb van akkor lehet más izom gyulladt be. Nekem már az első adag gyógyszer után elmúltak szinte teljesen a fájdalmaim,ennek ellenére 1 hétig kellett szednem.
2022. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2022. jan. 11. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!