Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet agyrazkodasom? Nem...

Lehet agyrazkodasom? Nem akarok kórházba menni!!! Többi lent?

Figyelt kérdés

Szombaton be ütöttem a fejem a kosárpalánkba nagyon nagyon. Utána kb fel óra mulva nagyon szedultem és hányingerem volt. Vasárnap is de akkor annyira álmos voltam hogy végig aludtam majdnem az egész napot. De délután vigyáznom kellett a kisöcsémre és fogocskazni akart úgyhogy futottam, és utána szedultem és hányingerem volt. Hétfőn is egész nap aludtam aztán délután futottam hogy elérjem a buszt és utána hánytam és szedultem kedden is délelőtt aludtam és ma is nagyon fáradtnak és álmosnak érzem magam. Viszont nem akarok kórházba menni mert jövő kedden vizsgam és készülni akarok rá mert fontos. Szóval ha megyek orvoshoz akkor csak elküld egy-két vizsgálatra és ennyi?

17L



2022. febr. 16. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így leírva fixen agyrázkódás.


Én tuti elmennék orvoshoz, de majd jól lebasz, hogy miért csak most mész...


17 évesen milyen vizsgád lesz?

Nem gondolom, hogy pótolhatatlan dolog. Viszont az egészséged az.

2022. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KRESZ vizsga le szerettem volna tenni a jogsit
2022. febr. 16. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A kresz vizsgára nem kell napi 24 órát készülni, plusz nincs 5000 Ft a pótalkalom.


Ne ezen múljon!

Irány az orvos!

2022. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!