Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek gipszelt kézzel...

Szerintetek gipszelt kézzel sportolhatok?

Figyelt kérdés

2,5 hete eltört a csuklóm, begipszelték. Azóta itthon ülök betegszabin, de nagyon hiányzik a mozgás. Arra gondoltam, elmennék kocogni vagy görkorizni. Nagyon elvetemült ötlet?

Nincsenek fájdalmaim, könnyített gipszem van, légáteresztő, az alkalom közepéig ér, sokmindenben nem zavarna. Származhat gyógyulás szempontjából vmi hátrányom belőle?



2022. márc. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A görkorizásról lebeszélnélek. Könnyebb elesni gipsszel. Ha ráesel a gipszelt csuklódra, nagyon megjárhatod.
2022. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz igen is meg nem is. Igen sportolhatsz, de mivan ha rásérülsz( ráesel). Mennj sétálni, vagy kocogni ha jól esik, de a görkoritól tartozkodnék a helyedben...
2022. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzőek írják: persze, nyugodtan kocogj, sétálj, fuss, túrázz, sőt, ha az ügyetlenebbik kezed van eltörve, még teniszezhesz is akár... De a görkorcsolyát hanyagold.
2022. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt ahol lakom, vannak jól kiépített görkoris utak, illetve bicikliutak. Kevesebb izzadással, rázkódással járna, mint a kocogás, ezért gondoltam erre. Normál esetben nem viselek semmilyen védőfelszerelést, mert kb. 20 éve rendszeresen görkorizok, gyerekkoromban estem el utoljára.


De talán maradok a kiadós sétánál, csak szörnyű látni ahogy mások bicikliznek, görkoriznak mellettem ebben a azéo időben, én meg gyaloglok.

2022. márc. 17. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:
*szép időben
2022. márc. 17. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Görkorizni? Miért nem mindjárt felemás korlát ?
2022. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!