Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Éjszakai fájdalom "rándulás"...

Éjszakai fájdalom "rándulás" után?

Figyelt kérdés

2 hete rosszul léptem. A bokám belső csontja és körülötte fájt, nyomásra igen érzékeny, duzzadt. Röntgen törést nem igazolt, zúzódás lett a diagnózis.

1 hét múlva visszamentem a balesetire, mivel a pihentetés, borogatás, felpolcolás, kenegetés semmit nem ért, csak egyre jobban fájt a bokám. Kb.20 méter megtétele is komoly fájdalommal járt. Újabb röntgen készült, törés nincs, szalagok nem szakadtak. A diagnózis rándulás lett. Kaptam bokarögzítőt, de menni abban is fájdalmas (lakásban, rövid táv), amúgy fekszek, pihentetem. Viszont ami nem tetszik, hogy már a 3. éjjel nem tudok aludni, mert annyira fáj, azt sem tudom hogy tegyem a lábam, hogy feküdjek. Nappal ez a fajta fájdalom nem jellemző. Még van pár napom, amíg vissza kell mennem kontrollra, de nehezen bírom már az éjszakát. Hiába veszek be fájdalomcsillapítót, az éjszaka igy is nagyon fájdalmas.

Biztos hogy ez rándulás, hogy éjjel fáj a legjobban? Normális, hogy a bokarögzitőben is fájdalmas járnom? Ha vmi hozzáér a csonthoz és környékéhez, az is fáj??

Nem lila, nem is volt az, de a duzzadás változatlan, mintha nagyobb is lenne, terjedne.

Mi a bánat ez?

Másnak is volt ilyen bokarándulás esetén?



#boka #rándulás #Éjszakai bokafájdalom
2022. márc. 31. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress meg másik orvost, és nézesd meg rendesen.

Az éjszakai fájdolom oka meg lehet a túl meleg (20 fok fölötti) lakás/takaró is, az ilyen sérüléseket hüteni kell, melegíteni nem szabad.

2022. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!