Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tanácsoltok, mit tehetek?

Mit tanácsoltok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap este próbáltam felállni, sikerült is, de roppant egyet a térdem.

Utána alig bírtam kinyújtani, olyan volt érzésre, mintha be akarna görcsölni.

Jegeltem stb.

Most reggel bementem a balesetire, csináltak röntgent, amin elvileg nem látszik, hogy lenne törés, szakadás, vérzés.

Jah igen, szabad szemmel egy kis duzzanat látható, de szinte semmi, bevérzés nincs.

Az orvos annyit állapított meg, hogy rándulás meg hogy látszik egy kis víz a térdben.

Ma egész nap feküdtem, elég kellemetlen ráállni a lábamra, hol előjön a görcsös érzés, hol nem.

Tehát nem szúr, bár mondta, hogy porcleválást nem lát, meg hogy tökéletesek az ízületek.

Össze vissza hajtogatta a lábam, csak az volt fájdalmas, amikor elkezdte a kitekerni a lábam.


Valahogy mégis úgy érzem, hogy ez nem egy sima rándulás.

Alapesetben nem fáj a lábam, de ha rá akarok állni, vagy rá akarok feszíteni, akkor jön a kellemetlen érzés, ami fáj.



Volt már valakinek ilyen?


2022. ápr. 12. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, de szerintem inkább hidd el az orvosnak. Röntgent is látott, lehet te gondolod túl.

Jobbulást!

2022. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedjél fájdalomcsillapítót. Milyen útmutatást adott az orvos?
2022. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 hét phi, ha nem változik, akkor UH.

Köszi szépen a válaszokat.

2022. ápr. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!