Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félrenyelhettem egy rágógumit?

Félrenyelhettem egy rágógumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma hazafele rágógumit rágtam, mikor véletlen ásítottam egyet, és a rágó elindult volna a torkomon, majd majd köhögni kezdtem, és a rágó eltűnt valahová, nem köptem ki.


Lehetséges hogy valahogy lenyeltem közben? Vagy az orrjáratom felé távozott, és egyszer majd kifújom mint ha tejer nyeltem volna félre?


Félek, hogy valami egészségügy gondom lehet ebből, illetve megfulladni se szeretnék, most pedig itt rettegek .__.


2022. ápr. 20. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem az orrod van van. Azt éreznéd. Nyelési reflexről hallottál már?
2022. ápr. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lenyelted, vagy ki esett a szadból, ha az orrodba lenne azt éreznéd. Nem lesz semmi bajod.
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran megtörténik, főleg gyerekeknél, hogy lenyelik a rágót. Szerintem egy lenyelt rágótól még nem kell megijedni, nem lesz baj.
2022. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, olvashatnál figyelmesebben, mielőtt doktorálsz.


Nem az a baja hogy lenyelte, hanem az, h nem tudja hova lett a rágó . Nem emlékszik olyanra hogy a nyelőcsövébe került volna a cucc. De valahol lennie kell. Márpedig légzőszerv-rendszerben nem sok helye van

2022. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!