Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tavalyelőtt edzettem hasizomra...

Tavalyelőtt edzettem hasizomra és...?

Figyelt kérdés

És a vége felé már nehéz gyakorlatokat csináltam amik kimondottan megerőltettek de azért nem estek rosszul. Kivéve egyszer. Mivel ritkán volt alkalmam edzeni ezért az egyik olyan nap is bevállaltam, amikor éreztem, hogy annyira nem kívánom, mert aznap zsíros ételt ettem meg amúgy sem voltam olyan jól, de végigcsináltam és elég rosszul esett. A következő napokra egyre rosszabbul lettem, egyre jobban fájt a hasam, míg aztán annyira fájt és szúrt, hogy hánytam tőle :(. Aztán ezt kihevertem, de úgy érzem, hogy nem teljesen 'gyógyultam meg'. Azért nem, mert azóta nagyon gyakran fáj (még ha legtöbbször enyhén is) bal oldaltájt a hasam a bordáim alsó harmada felé, és ez nagyon rossz, mert van, hogy hányingerem van tőle. Azt hiszem, legnagyobb valószínűséggel ez miatt van a mostani helyzet, bár nem vagyok benn 100%-ig biztos. Az a kérdésem, hogy emiatt lehet-e ez, és mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen?

Nyáron újra el szeretnék kezdeni edzeni hasra, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, vagy szabad-e egyáltalán.

Köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 28. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Szerintem ez csak véletlen egybeesés, amit írtál, lehet, hogy megerőltetted magad és ott valami szakadt, kiment vagy az edzéstől független gyulladás, pl. bél. Menj szerintem orvoshoz, legalább uh-val nézzen rá.
2022. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!