Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez és milyen orvoshoz...

Mi lehet ez és milyen orvoshoz menjek vele? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A halántékomnál két vízszintes ilyen benyomódás féleség van ami úgy maradt. Az egyikbe belefér a körmöm vége, akkora. Legtöbbször azon az arcomon alszom hason, de kipróbáltam hogy ha felfelé nyomnám a halántékom nagy erővel, akkor nyomódna így be. Ettől még lehetne alvási gyűrődés, nem tudom. Bőrgyógyászhoz menjek vele? Vagy kozmetikushoz? 27L

2022. máj. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát orvoshoz ne, mert fetrengene a röhögéstől!
2022. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kozmetikushoz? Nem tudom, arcmasszázzsal el tudja-e tüntetni
2022. máj. 29. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Még fiatal vagy. De szokjál hozzá a gondolathoz, hogy bizony ráncosodunk valamennyien. A vízszintes benyomódást úgy hívják: ránc.
2022. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem ránc, hanem mintha a párna szegélye ott maradt volna :)
2022. máj. 29. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is ránc, bármily hihetetlen. Értelmező szótár: gyűrődés v. bevágásszerű vonal alakjában jelentkező árkocska. [link]
2022. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!