Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört szerintetek.?

Eltört szerintetek.?

Figyelt kérdés

A minap a lábam alá esett a bokám, és szerintem eltört. Jelenleg akkora mint egy focilabda.És eléggé nagyon fáj. Szerintetek eltörött?

Köszi a válaszuokat



2022. máj. 30. 16:27
A kérdező szavazást indított:
eltört
nem tört el
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szóba sem jöhet hogy orvoshoz fordulsz, majd a neten meggyógyítanak szerinted? Az csak egy dolog hogy valami "eléggé nagyon fáj", de ha rosszul forr össze valami és te nyomorék maradsz az sem egy jó dolog, vagy ha újra el kell törni a csontokat hogy megfelelő helyzetben rögzítsék és úgy forrjon be, akkor még össze is szarod magad kínodban.


Vagy másképp kérdezem: ennyi unatkozol, hogy ilyen sztorikat találsz ki a saját kis szórakoztatásodra?

2022. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem szép. Ez. nem. szép.

Nem kitaláltam, ma elestem kosár közben, és nem tudom eldönteni hogy forduljak-e orvoshoz. Hogyha nem akkora a baj, akkor csak foglalnám a helyet a kórházban

2022. máj. 30. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül erős fájdalom és szemmel látható komoly tünetek mellett nincs mit latolgatni, főleg udvariaskodni. Míg a kórházban kivárod azt a 3-5-sok órát mire sorra kerülsz, értékelni fogod, hogy időben elindultál.
2022. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most a minap vagy ma?


Feltéve, hogy igaz, mindenképpen menj orvoshoz! Attól hogy itt megszavazzák neked, hogy nincs eltörve, még nem fogsz holnap talpra állni.

2022. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örökre sánta maradhatsz, ah nem kezelik ki orvosok!
2022. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!