Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Artroszkópos térdműtét után...

Lonelyboy kérdése:

Artroszkópos térdműtét után 10 héttel nagyon erős szúró fájdalom jelentkezése veszélyes lehet?

Figyelt kérdés

Artroszkópos térdműtét során kaptam új elülső keresztszalagot, valamint (medialis femurcondlyus) porc károsodás miatt MFC mikroperforációt is végeztek.


10 héttel a műtétet követően napközben álló helyzetben egyszer csak olyan erős szúró érzés nyilallt a térdem belső oldalába (érzésre pont a medialis femur condlyus, vagy kicsivel alatta), hogy össze is rogytam. Azóta kissé sántítok, és egyes lépéseknél újra jelentkezik az erős szúró érzés.


Eddig nagyon szépen gyógyult, 3 hete már biciklizek is. Kíváncsi lennék, hogy ez ilyenkor még normálisnak mondható-e, illetve bármilyen okosságért hálás lennék.


24/F aki nagyon szertne elkerülni egy esetleges feltáró műtétet :)



2022. júl. 2. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz, szerintem nincs rendben ez a fájdalom és túl korán terhelted a térded. Térdrögzítőt vagy annak hiányában fáslit biztos használnék a helyedben.
2022. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!