Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan egy hete fájnak a...

Lassan egy hete fájnak a térdeim, az elmúlt fél évben salsazni jártam. Mit tehetek a fájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Szóval kb egy hete eléggé fájnak a térdeim, ezért elkezdtem glükozamin tablettát szedni. Attól enyhült valamennyit, de nem múlt el. Lépni csak nehezen és lassan tudok. Nem volt még velem ilyen soha, így azt sem tudom, milyen orvoshoz kellene fordulnom ezzel. Mit tanacsoltok?

Az elmúlt félévben salsazni jártam, emiatt fájhat.



2022. júl. 11. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kollagént szedj,és kicsit ne erőltesd mostanában. Ha nem múlik akkor menj el a körzeti orvoshoz majd ő tovább küld.
2022. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be ortopédiára. Amilyen várólista van, leglorábban egy hónap múlva mehetsz. Addigra vagy elmulik es lemondod vagy annyira faj hogy elmesh.

Addig pihentetés

2022. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tánctól nem kéne megfájduljon a térded, főleg nem ilyen szinten. Ajánlom, hogy ne táncolj betonozott, aszfaltos helyen. Parketta a legjobb.
2022. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cipőtől is függhet, legjobb rugalmas talpú cipőben gyakorolni. Milyen cipőben táncoltál?
dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én már évek óta tolom (10+) és nem fáj semmi. Nem a tánctól fáj!
jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!