Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Merre induljak el nyaki,hát...

Merre induljak el nyaki,hát izomsérüléssel ?

Figyelt kérdés

30 Éves férfi vagyok és 20013 ban elszakadt a nyakam hátsó,jobb oldalán egy izomszalag ( sportsérülés) akkor nem nézték meg rendesen,nem műtöttek, semmit nem csináltak velem hiába jártam hetente kórházban.A probléma az,hogy folyamatosan meghúzódik a nyakam,csuklyásizmom,hátam, elég egy rossz mozdulat vagy edzés közben egy nagyobb erölködés.Voltam már vagy 30 masszőrnél,környéken a legjobbnál is aki valóban érti a dolgát,de egyszerűen nem segít semmi,már az agyamra megy,hogy nem tudok rendesen élni mert egy rossz mozdulat és 2 hétig nem tudom forgatni a fejem. Sportorvos vagy mi tudna nekem segíteni ? Már egy kocsi árárt költöttem krémekre,masszőrökre, gyógytornától és csak beáll a nyakam.. fogalmam sincs mit csináljak vele.

Előre is köszönöm ha van valakinek hasznos infója.



2022. júl. 30. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, ő majd beutal a megfelelő szakrendelésre.
2022. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a 2013-as izomsérülés már régen meggyógyult. Nyakon-háton ezeket nem is kell (és leginkább nem is lehet) műteni. . Az izomrostok összehegesednek. Inkább másfele kezdenék el kutakodni. Háziorvos majd ad beutalókat. Egyébként karodba nem sugárzik ki a fájdalom ilyenkor?
2022. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sugárzik sehova,röntgenen voltam anno,csigolyák jól állnak, csak ugye "féloldalas" vagyok így nem tudom egyformán terhelni és az egész csuklyás izom,lapocka környéke össze van állva,betokosodott az izom,hiába maszíroztatom,kenem bármilyen izomkenőccsel nem segít.Az évek alatt itt a kórház minden részlegén jártam már vele és nem csinálnak,mondanak semmit csak,hogy ússzak..
2022. aug. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!