Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok csinàlni ebben a...

Mit tudok csinàlni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már fél éve szenvedek egy elvileges izomsérüléssel a jobb vádlimban, de több orvosnál is voltam már, senki nem tudott semmi konkrétat mondani, csak, hogy pihentessem ameddig el nem múlik a fájdalom. Verseny sportoló vagyok, erre se lehetőségem, se kedvem nincs sok (persze ha azt mondanák, hogy 3 hónapot pihentessem, csináljam ezt, meg ezt, és szedjem ezt, mindent megtennék, de ez így nagyon bizonytalan).


Ha esetleg rásérülnék, és műtéttel, vagy akármilyen terápiával kezelnék x ideig végeredményt tekintve jobb lenne, mint a jelenleg standard (bár teljesen kibírható, és kezelhető, de azért mégis zavaró, és aggasztó) fájdalom, nem?



2022. júl. 20. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem az orvostól kérdezed meg?
2022. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírtam, az orvos nem talált semmi problémát, és nem is volt valami kommunikatív.
2022. júl. 20. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És itt a gyakori népe diagnosztizálni fog látatlanban, és elmondja, mit tegyel. Ja, nem, mégsem...
2022. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a háziorvosodhoz, legalább egy vérképed legyen.
2022. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ne csinálj magadnak nagyobb problémát annál, mint ami már most van.
2022. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!