Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy ér el van záródva valahol...

Egy ér el van záródva valahol a péniszem alatt és ez akadályozza a vér ellátását.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete abszolút nem érzem és egyre gyengébben érzem hogy egyáltalán van valamim.


Igyekszem életben tartani meleg vízzel, meg keringés fokozókkal mint a gyömbér meg a bilboa de egyre rosszabb.


Már se üllni se állni nem tudok, alig alszom valamit mert érzem a fájdalmat az oxigén hiányos állapot miatt, 1 hétig nem volt erekcióm mostanában is csak azért mert erőltetem.

Ezzel hova vagy kihez kell fordulnom? Ma vagy holnap jön meg egy kontraszt anyagos MRI, az urulógusomhoz menjek vissza vagy érsebészt kell keresnem?



2022. aug. 8. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd az orvos megmondja.
2022. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
De nem maganba kene menned, ott nem foglalkoznak az emberrel.
2022. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ma vagy holnap jön meg egy kontraszt anyagos MRI, "

Mi van?!

Az MRI-re nem fogadnak orvosi beutaló nélkül, úgyhogy vagy voltál már orvosnál, akkor a kérdésed ostobaság. Vagy csak kamu az egész.

2022. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérte neked az MR-t?
2022. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami már elhalt, azt nem tudják életre kelteni. Ilyenkor órákon múlhat, hogy mi menthető, szóval urológus vagy SBO, de nem mindjárt, hanem már 1 hete el kellett volna menned.
2022. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmentem 2x küldtek el a sürgősségiről hogy képes voltam azzal bemenni hogy nem érzem már 1 hete a péniszem, igen voltam magán dokinál aki elküldött mri re amit kifizettem szintén magánba mert elég sürgősen kell. Holnapra jönne meg de azóta már a hasizmom is mintha zsibbadna valaki tudja hogy mi ez?
2022. aug. 8. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal menj urológiára vagy sebészetre.

Vagy egy másik SBO-ra.

Ez nem játék, azonnal orvos kell.

2022. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jobbulást! Van azóta valami fejlemény?
2022. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma megyek vissza az urulógusomhoz egy teljes negatív mri vel. A probléma szerintem hogy az elzáródás most már érintheti az alsó szerveimet is mert a péniszemben lelassult vér veszít az oxigén szintjéből mire kijut onnan.


Megjelent egy ilyen kis horpadás a hasizmom körül plusz 3-4 kilót fogytam 3 nap alatt.


Foggalmam sincs mit tegyel és az urulógus se fogja tudna. Doppler pénisz ultra hangot kellene még csináltatni de alig páran csinálnak itthon és azok is nyaralnak.

2022. aug. 10. 05:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi az az sbo?
2022. aug. 10. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!