Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenyeltem egy fogpiszkálót?...

Lenyeltem egy fogpiszkálót? Lehet baj? Sokat rágcsálok fogpiszkálót, egész nap. És most elaludtam és nem tudom volt e a számban! Amit este felhoztam az a szekrényemen van és az utolsó emlkébemben nem volt a számban. Illetve elalvás előtt sokat->

Figyelt kérdés

Játszadoztam hogy fent vagyok, nem vagyok fent,magamat ismerve kiköptem voln ha álmos vagyok. De mégsem vagyok biztos... Lehet tőle bajom? Egyből az jutott eszembe hogy kilyukaszthatja a beleimet és remegek a félelemtől... 1:53perc van...

Válaszokat köszönöm

U. I. (egész fogpiszkálórol lenne szó,egyben!de reggelre lehet tisztulnak az emlékek, és eszembe jut hogy biztosan nem volt a számban )



2022. aug. 22. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ezen már kár aggódnod. Ha fájni kezd a vékonybeled, akkor már tudod, hogy mit mondjál az orvosnak. Lehet, hogy endoszkóppal kiszedik, ha a 12 ujjú bélben fordul keresztbe. Amúgy meg laparoszkópiás műtéttel is megúszhatod a témát.


Arra meg készülj fel pszichológiailag, hogy lesz egy neurotikus vén pics@ nővér, aki olyan megjegyzést fog tenni, mintha az anális vibrit toltad volna a vakbeledig!

2022. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy egész fogpiszkáló lett volna a torkodon, arra felébredsz hidd el: a rágcsálása amúgy egy csúnya, fogkárosító szokás, nem vagy te hód hogy fát rágj...
2022. aug. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most majd leszoksz róla.
2022. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as, Azóta nem volt a számban
2022. aug. 27. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Hát akkor ezennel nyilvánvaló lett, hogy megúsztad a dolgot. Most min kárörvendjünk? - te szemét! :D
2022. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!