Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mostanában hogy kezelik az...

Mostanában hogy kezelik az ínhüvelygyulladást?

Figyelt kérdés
Szeptember 12.-én megyek kézsebeszetre. Nekem már gyerekkorom óta (25 éve) visszatérő ínhuvelygyulladasom van mindkét kezemben. Anno azt mondták tanuljak meg vele együtt élni. Pár hete történt egy kisebb baleset,elvágtam az ujjam, a hüvelykujjam tövében. Azóta jobban fáj az a csuklóm, van hogy alig alszom a fájdalomtól.8 éve ganglion műtétem is volt ezen a kezemen. Van hogy zsibbad is éjszakánként. Hogy kezelik mostanság az ilyet? Diák koromban 10 nap gipszsínt kaptam, ami nem sokat ért. Vajon mire számíthatok? Köszönöm ha valaki válaszol!

2022. aug. 23. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pihentetés. Felkötöd a kezedet és a szó legszorosabb értelmében semmit sem csinálsz vele.
2022. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NSAID típusú fájdalomcsillapító (pl. Cataflam, Apranax stb), nyugalomba helyezés (sín) és pihentetés majd kontroll. Arra azért készülj, hogy több hét is lehet.
2022. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Nem szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszert már beszédtem, az nem használt semmit. Most azon gondolkodom, hogy elmegyek magánorvoshoz, mert nem fogom bírni 12.-ig, már ha tudnak előbb fogadni. Az éjjel is alig aludtam. Remélem nem esek ki sok időre a munkából. 2 munkahelyem van, takarítok és műkörmös vagyok.
2022. aug. 24. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Voltal privatnal? Mit mondtak?
2022. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia! Hétfőn délután megyek magán dokihoz, majd megírom mi volt.
2022. aug. 27. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Ok, varom
2022. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. A bal kezem,amit elvágtam, valószínűleg megsértettem az inhüvelyt is. Hosszú idő míg meggyógyul. Kaptam rá gyógyszert. A jobb kezem, ami zsibbadni szokott, valószínűleg kéztőalagút szindróma, EMG vizsgálatra küldött. Ami 100 km-es körzeten belűl nincs, és államiba van ahol már nincs is idénre időpont. Úgy látszik magánrendelésen kell ezt is elrendeznem. Csak akkor nem értem mire fizeti az ember a TB-t. Dühítő.
2022. aug. 29. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Ertem...gyogyulast es jo hogy nem gipszeltek be😁
2022. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást kívánok. Jogos a dühöd. Csak tájékoztatásként mondom, hogy néhány éve már nincs TB. Egészségügyi hozzájárulási adó van helyette, ami mivel adó ezért bármi másra fordíthatják. Ezt nyilván meg is teszik. Sajnos ezért is tartunk itt, ahol.
2022. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Neked mi segített?

Engem be akarnak gipszelni, semmi kezelés nem segít.

2023. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!