Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hete csináltattam tragus...

2 hete csináltattam tragus piercinget és ma szétszakadt ott a fülem ezt össze tudják varrni?

Figyelt kérdés
Valószínű nem a megfelelő szakemberhez mentem így nagyon szélre szúrta és eddig bírta. Ma ahogy feküdtem kompletten kiesett a fülemből és ketté van nyílva azon a részen.. hagyjam és majd összeforr?

2022. aug. 25. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld le és majd összeforr, de maradhat kicsi nyoma. Nemcsak valószínű, hanem biztos, hogy nem a megfelelő szakemberhez mentél. Ezt csak úgy összevarrni nem lehet, ez már plasztikai sebész szintű mutatvány. Ha nagyon akarsz akkor balesetire elmehetsz vele, vagy akár házidokihoz, de sok jóra nem számíts.
2022. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem összeforr, de kérdés, hogy mi miatt repedt el azon a részen, én biztos ami biztos azért orvosnak megmutatnám, vagy legalább tanácsoljon valamit, mit használj rá, kell-e kenegetni valamivel, esetleg betadine-nal.
2022. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként nem biztos hogy a szakember volt a hibás. Mármint ha alapból nagyon szélén volt akkor természetesen igen, de van olyan is hogy valakinek a tökéletes helyre szúrják csak egyszerűen nem bírja a bőre ezért egyre jobban tolódik ki, és egyszercsak kiesik magától. Nekem egyik ismerősöm a bridge piercingjével járt így, pedig ott is tökéletesen vastag bőrt szúrt át a piercer. Mondjuk tragusnál ez nem tudom hogy lehetséges-e illetve mennyire gyakori.

De nyugi, össze fog forrni.

2022. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!