Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet az, hogy második...

Mitől lehet az, hogy második napja reggel fáj két ujjam hajlításra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves lány vagyok, sosem volt még ilyenem. Tegnap azt hittem attól van, hogy elfeküdtem valahogy, ahogy magam alá gyűrtem a kezem. Mert napközben már semmit nem éreztem. Ma reggel ahogy felkeltem, megint ez volt. Jobb kezemen a gyűrűs és középső ujjam. Nincs bedagadva, nem piros, semmi.

Lehet hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy kutyasétáltatásól lehet ilyen, ha néha eléggé húz a kutya? Köteles tereppóráza van, nem az az állítható fajta.

Kicsit hipochonder tudok lenni és megijeszt a dolog, nem tudom lehet-e csak ettől.



2022. aug. 29. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez a terhesség első jele.
2022. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:D akkor szexualitás témában kellett volna kiírnom :DD

amúgy szeplőtelen fogantatás lenne

2022. aug. 29. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
24 évesen szűz vagy? Lányként? Ki hiszi ezt el.
2022. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te is okos lehettél biológiából :D a szüzesség elvesztése = terhesség..? Jóég Eleve mi közöd van itt bárki szexuális életéhez? Na takarodj innen de nagyon gyorsan te perverz állat, ment a válasz jelentés admin felé.
2022. aug. 29. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Póráztól lehet
2022. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg látom még szexista is vagy: "lányként?"

ez meg már no comment.

2022. aug. 29. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Befutott a kisfarkú incel... neked sincs jobb dolgod, mint kötöszködni?
2022. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 Te nem tudsz erről leakadni?Nem tudom mi, de komoly problémáid lehetnek. Szerintem kezeltesd. Tudod.. Régen ezeket az embereket mindig ignoráltam itt gyakorn. Aztán meguntam:


Te vagy az a tipikus 16 éves gép előtt görnyedő, kocka, nem túl esztétikus kisfiú, aki azt hiszi magáról, hogy egy pin@huszár, de sorozatosan utasítják vissza a lányok és nem tudja magát túltenni rajta. Sok ilyet utasítottam vissza :DDD azóta görnyednek így a sarokban és fröcsögnek az interneten, mint te.

Szóval azt tanácsolom, ha sikeres akarsz lenni a nőknél, vegyél vissza a pofádból te kis takony.


Ha viszont kezeletlen dühkezelési problémáid vannak, vagy önértékelési zavarod - amihez most lehet hozzátettem, de nem tud érdekelni bocs - akkor viszont sajnálom és keress fel egy szakembert.

2022. aug. 29. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj kéztornát.
2022. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
A poraztol lehet. Mikor volt verkeped utoljara?
2022. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!