Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Biciklivel borulás után a...

Biciklivel borulás után a nyakfájdalom normális?

Figyelt kérdés

Tegnap elcsúsztam az úton. Nem volt különösebben fájdalmas.


A BAL oldalamra estem le, érthetően a bal csípőm estére kezdett el fájni. (Reggel borultam.)

A nyakam JOBB oldala is elkezdett este fájni. Ma reggel is fáj.


Ez normális ilyenkor? Kicsit kificamodott vagy valami?



2022. dec. 17. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem írom le, hányszor hallottam olyan esetet, mikor az autós fellökött egy biciklist, az autós mentőt akart hívni, a biciklis mondta hogy nem kell mert nem fáj semmilye, aztán 3 nap múlva meghalt a biciklis belső vérzés miatt, a sofőrnek meg jó nagy pert akasztottak a nyakába...


Nem tudjuk milyen sérüléseket szenvedtél, ezt nem tudjuk azt sem, hogy normális-e az adott fájdalom van sem. Lehet csak húzódás, de lehet sokkal komolyabb is.


Ha fáj, menj el ügyeletre, mondd meg hogy elestél a biciklivel, és hogy mit fájlalsz.

2022. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nekem egy autóbaleset után nem volt semmi bajom, aztán kijött egy makacs nyakfájás. Az orvos felírt gyulladáscsökkentőt, és lám, elmúlt. Ha hamarabb megyek hozzá, hamarabb múlik el.
2022. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!