Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elfeküdtem a nyakamat. Nagyon...

Elfeküdtem a nyakamat. Nagyon fáj, MIT TANÁCSOLTOK?

Figyelt kérdés
Algopyrint már bevettem. Csak egy picit lett jobb.A nyakcsigolyám és a vállforgó között félúton van a görcsös fájdalom. Masszírozásra még rosszabb.Tegyek rá valami forrót?( melegített sót, vagy ilyesmit?)

2015. máj. 10. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
kemény ágy párna nélkül nekem ez jön be,és azóta nincs ilyen problémám...asszem semmit nem tudsz tenni,csak várni,hogy elmúljon.
2015. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A meleg borogatás, jót tesz, lazítja az izmokat, és mindenképp pihentesd. Délután finoman masszírozhatod is.

Ha van otthon izomlazító, nyugtató hatású krém (Lóbalzsam, Mineral paszta, Kovitox, dr. Kelen sportkrém), azzal dörzsöld be.

2015. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen,meleg vizes palackot tehetsz rá.Nem feltétlenül kell melegített sót,a meleg víz is jó.Amúgy pedig ha pihenteted,akkor pár nap múlva enyhül és óvatosan megmozgathatod majd.
2015. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aszpirin vagy kalmopyrin. Ez tulajdonképpen egy enyhe vírusfertőzés hatására kialakuló (sokszor herpeszvírus okozta) ideggyulladás. Erős fájdalom esetén algopirin. Masszírozás nem javasolt.
2015. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, meleg vizes palackot tettem rá és jobb lett, - persze az Algopyrin is belejátszott...
2015. máj. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!