Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvőgipszem van, és szeretnék...

Fekvőgipszem van, és szeretnék valamit rátenni, hogy ne legyen kint a lábujjam Kérhetek segíteni?

Figyelt kérdés

Járócipő felesleges lenne, mert fekvőgipsz, de valamit szeretnék venni ami takarja és melegíti, de mégsem zokni hanem valami vászon anyag.

Tudtok valamit? Vagy hogy mi a neve?



2023. jan. 9. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem zokni, az harisnya. Szerintem jobban jársz a zoknival.
2023. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én tennék rá egy törölközőt, és rákötném.
2023. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Házipapucson, vékony mamuszon kívül másban nem gondolkodnék. Én egy pléddel bugyolálom az enyémet.

Ugyanebben a helyzetben vagyok, első nap párom segített rá egy bokazoknit húzni, mert nagyon fáztak a lábujjaim. Na, jó is volt, úgy 2-3 órát... szundiztam egyet, majd arra ébredtem, hogy annyira beledagadt a lábam, hogy szó szerint vágta a zokni gumija...

Akkor nagyon megijedtem, azóta nem próbálkozom ezzel. Ha fekszem, be van takarva a lábam, ha totyogok a lakásban, akkor vagy mezítláb, vagy ha hideg a padló, akkor vékony vendégpapucs (a megszokott papucsom nem tudom viselni a gipsz miatt).


Tudom, hogy rossz, de engedd el a megszokott komfortérzetedet, ez egy speciális helyzet.

2023. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, az a baj nekem iskolába kellene mennem vele, és mankóznék, szóval mindenképp valami speckó cucc kéne.
2023. jan. 9. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ja értem, azt hittem, hogy csak úgy otthonra kellene. Gyógyászati segédeszköz boltba, vagy honlapon nem nézted még? Hátha van valami.
2023. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ránézek, köszi. Egyelőre nem találtam.
2023. jan. 9. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Fekvőgipsszel neked nem kell iskolába menned, sem mankóznod.


MIUTÁN kaptál járógipszet, na akkor majd igen.

2023. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok járógipszet kapni, és azt mondták mehetek suliba, és sajnos kell is, különben 1 hónapot hiányoznék.
2023. jan. 9. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

Igen, a fekvőgipsz az ilyen, ezzel jár.

Eszedbe ne jusson vele iskolába menni!

2023. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!