Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomhúzódás vagy mi lehet ?

Izomhúzódás vagy mi lehet ?

Figyelt kérdés
Pénteken munkába emelés után elkezdett fájni a derekam amit csak szombat reggel éreztem felkelésnél ,onnantól a mozgás nehezebben ment mert fájt Most hétfőn munkába megint emelnem kellett egy kicsit és belehasított a gerincembe a két lapocka között de inkább a jobb lapockához és iszonyatosan elkezdett szorítani a mellkasom és a gerincem is mintha satuba fogták volna .. azóta alig bírok megmozdulni vagy felülni.. és mintha az ujj perceim is elkezdtek volna bizseregni ... mi történhetett

2023. márc. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezzel menj orvoshoz, becsípődött ez idegi dolog lehet, de az is lehet hogy nem függnek össze a dolgok, azon kívül van más is, a mellkasszorítás és a bizsergés már nem játék!
2023. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mellkasszorítás csak abban a pillanatban volt amikor belehasított gondolom átsugárzott azóta az nem fáj csak a hátam közepe
2023. márc. 27. 22:30
 3/4 A kérdező kommentje:
De most vettem egy hosszú fürdőt feküdtem benne vagy 1 órán keresztül mintha jobb lenne de gondolom csak egy darabig
2023. márc. 27. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideg meg van nyomódva, ha nem múlik, orvos
2023. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!