Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a hátam levegővét...

Yolókai mór kérdése:

Miért fájhat a hátam levegővételkor jobb oldalt?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vettem eszre, jobb oldalon, hatul (mar majdhogynem oldalt) hatso borda tajekon, kb a konyokomnel egy picit magassabban.

Siman allo helyzetben nem, csak bizonyos testtartasoknal erzem, pl. elore dolve, elore konyokre tamaszkodva, lehajlaskor stb.. minel melyebb levegot veszek annal erosebb.

Nem elviselhetetlenul fajdalmas, de engem nagyon fusztral, hogy mar 2 hete nem szunt meg…

A testtartasom kicsit problemas, mostanaban edzek is konditeremben amire jo reg volt mar pelda, szoktam jatszani is egy babzsakon ulve neha eleg elfolyt pozicioban.

Lehet ez barmi fele huzodas, izomfajdalom ilyesmi?

Vagy ez mar inkabb valami szervi problema lehet?

Koszonom a valaszokat elore is!



2023. márc. 28. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet izomhúzódás, de más is. Például mellhártya gyulladás. Ezt csak orvos tudná megmondani.
2023. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

izomhuzodas is lehetseges ilyen sok ideig? kohogesnel, tusszentesnel nem faj egyebkent, ha levegovetelnel nem erosodne elorehajolt allapotban akkor lehet nem is foglalkoznek vele…

lehet attol meg izomfajdalom, hogy belegzesnel faj?

2023. márc. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!