Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyaki merevség, fájdalom...

Nyaki merevség, fájdalom fejmozgatás közben?

Figyelt kérdés

10 napja elestem egy ugrás közben deszkával bevertem a fejem a földbe, agyrázkódásom lehetett amit már átvészeltem szerintem, viszont 1 vagy 2 nappal utana elkezdett fájni a nyakam 2 napig nagyon erosen, nem tudtam jobbra fordítani a fejem utána enyhült, de most megint elég kellemetlen, ahogy hirtelen hátra rándult a nyakam az esestol meghúzhattam.

Valami ötlet hog, mit kezdhetek vele, mivel tudnám kezelni? Olvastam az "ostorcsapás sérülésről" eléggé annak tűnik a tünetek alapján..



#baleset #esés #nyakfájdalom #Nyaki merevség
2023. ápr. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el az ortopédiára, készüljön róla egy röntgen. Utána gyógytorna. Beutalót a háziorvos ad. Ha az anyagiak engedik, akkor inkább magánba menj, ahol a leggyorsabban kapsz időpontot. NE tekergesd, feszegesd, erőltest a nyakad, a párnád, ha eddig nagy párnán aludtál, akkor inkább cseréld egy laposabbra. A röntgen azért kell, hogy látható legyen, hogy van-e csigolyarepedés, -törés.
2023. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sima biztosításom sincs, nemhogy magánhoz menjek, sajnos :"D
2023. ápr. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!