Sos!Ez normális?

Figyelt kérdés
Megsérültem a munkahelyemen, kb. 3-4 cm hosszú vágás keletkezett a karomon, amit össze kellett varrni, bár nem mély, de olyan helyen van, ahol széthúzódott a két sebszél. Na most az a helyzet, hogy baromira fáj, alig bírom mozgatni, be is van dagadva és nyilalló fájdalmat érzek. Mivel nem tudok most orvoshoz menni a segítségeteket kérem, hogy nektek mi volt a tapasztalat hasonló esetben.

2023. ápr. 9. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

"nem tudok most orvoshoz menni "


Olyan nincs.

2023. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húsvét van, képzeld el...
2023. ápr. 9. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ügyelet csak van. Mindenesetre pihenj, ne piszkáld a sebet.
2023. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"Húsvét van, képzeld el..."


És?

2023. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egy pici faluban vagyok a családnál, eléggé messze van az ügyelet. Ha elfertőződik az ilyen? Vagy lehet csak pihentetni kell? Elég friss a dolog, csütörtökön történt.
2023. ápr. 9. 15:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg takarodj innen, ha nem a kérdésre válaszolsz. Autóm sincsen, nem tudom megoldani. Nem jókedvében ír ki ilyet az ember. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor minek írkálsz?
2023. ápr. 9. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keresd meg a legközelebbi ügyeletet, vagy kórhàzat. Lehet tele lett gennyel ès ki kell tisztítani. Ismerős a helyzet. Valaki csak akad aki elvisz, a faluban.
2023. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!