KezdƑoldal » EgĂ©szsĂ©g » SĂ©rĂŒlĂ©sek, balesetek » Mihez kezdjek ezzel? 😭

Mihez kezdjek ezzel? 😭

Figyelt kérdés

Kapaszkodva ålltam, a vonat gyorsan fékezve ållt meg és ez lett az eredmény...

[link]



2023. ĂĄpr. 19. 12:43
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
81%

ElƑször is vĂĄgd le kicsire

És majd meggyógyul

Ne piszkĂĄld


Måsodszor, ha csak sajåt körmöd van nem érdemes ilyen hosszura hagyni mert a sajåt köröm vékony és låsd ilyenek történhetnek :/

2023. ĂĄpr. 19. 12:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
Undi
2023. ĂĄpr. 19. 12:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
VĂĄgd le, Ă©s ha zavar, ragaszd le ragtapasszal addig, amig meg nem nƑ.
2023. ĂĄpr. 19. 12:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/6 anonim ***** vĂĄlasza:
Áztasd be a kezed hogy puhuljon a köröm. Kis darabonkĂ©nt vĂĄgd a törĂ©sig. Ha nem megy keress fel egy körmöst leszedni. Közben fertƑtlenĂ­tsd az ujjad. Ha nagyon fĂĄj menj be vele Ă©s leszedik Ă©rzĂ©stelenĂ­tĂ©s mellett, de lehet mĂ©g a hĂĄzi orvos is megcsinĂĄlja.
2023. ĂĄpr. 19. 12:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:
VĂĄgd le rövidre, ha tudod egĂ©szen a törĂ©sig, fertƑtlenĂ­tsd le, ragaszd le. Majd le fog nƑ.
2023. ĂĄpr. 19. 15:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 anonim ***** vĂĄlasza:
Én egyszer kiskoromban gondoltam, ha a ceruzĂĄt kihegyezi a hegyezƑ, akkor a körmömet is. Na, kb ugyan Ă­gy nĂ©zett ki a vĂ©geredmĂ©ny, csak jobban felszakadt. VĂĄgd le rövidre, Ă©s ragtapasszal szĂ©pen bugyolĂĄld be szĂ©pen
2023. ĂĄpr. 20. 17:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!