Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mihez kezdjek? Egyszerűen nem...

Mihez kezdjek? Egyszerűen nem bírom már.

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült hogy csonthártyagyulladásom van a csuklómban ezek után lett még 1 a sípcsontomban és most gyakorlatilag ott tartok hogy sem a lábamat sem a karomat nem tudom edzeni nem tudok futni nem tudok kondizni gyakorlatilag életképtelen lettem. Mostanában nagyon stresszes az életem, új helyen vagyok új emberek közt új és nehéz dolgokat kell csinálnom szükségem van a sportra hogy le nyugodhassak egyszerűen képtelen vagyok elviselni hogy semmit nem tudok csinálni és hiába pihentetem már két hete a csuklómat egyszerűen nem akar jobb lenni. Futás előtt is be szoktam melegíteni minden gyakorlatot szabályosan végzek és nem viszem túlzásba a sportot. Mértékkel mozgok fogalmam sincs hogy miért fájdul meg mindenem. Úgy nézek ki mint egy nyomorék a csuklórögzítőmmel meg a szorító harisnyával a lábamon. Attól is félek hogy visszafejlődök, mert túl sokat hagyok ki.
2018. szept. 17. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
alázat...sok mindent segít elviselni
2018. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!