Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ilyen körömgyulladá...

Mit tegyek ilyen körömgyulladás ellen?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kivágtam a körmömet, mindkét nagylábujjamon, és begyulladt, illetve benőtt. Előszőr próbáltam tetrannal, stb vel kezezelni, de nem használt( nagyon durván nézett ki) Januárban elmentem pedikűröshöz, ő kivágta, de a gyulladás nem múlt el, ő tanácsolta hyperolos vízzel dörzsöljem a vadhúst, fújjam oxycorttal, kenjem tetrannal és kötözzem( cosmoporral). Ezt csináltam, többször is visszamentem, mert újból benőtt. Mindig kivágta, de újból. Aztán március végén már nem nőtt be és azóta sem, nem fáj abszolút, és a vadhúsok is eltűntek, viszont az ujjam ugyanolyan piros és nekem gyulladtnak tűnik. A háziorvos annyit mondott, hogy ő nem foglalkozik evvel, pedig a pedikűrös kérte, hogy adjon antibiotikumot. Sebészhez nem merek elmenni, mert ő azonnal műtené szerintem. Nem tudom mitévő legyek. Légyszíves segítsetek, hátha ti tudtok valamit tanácsolni, mit csináljak.

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. ápr. 20. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reszelj le voroshagymag es ejjelre tedd ra es kosd be. Ejjel fajni fog tole, ahogy huzza le a gyulladast de reggelre jobb lesz.
2023. ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kamillàs làbfûrdôt vegyél legalàbb 2-3 x egy héten! Körömviràg krémmel kezeld a pirossàgot! Keressél egy jò Gyògypedikûrôst, egy idôsebb személyt, akinek nagy tapasztalata van.
2023. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!