Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Helyre fog jönni az ujjam?

BpBEST kérdése:

Helyre fog jönni az ujjam?

Figyelt kérdés
Kb. egy/másfél hete belevágtam a hüvelykujjamba (kb 1,5 cm-re az ujjbegyem alatt) és ömlött a vér, elmentünk sürgösségire, ott lefertötlenítették és egy sebösszehúzó tapaszt tettek rá, majd mondták hogy egy hét múlva leszedhetem és pár hét múlva be is forr a seb. Ma már ott vagyok hogy leszedtem, egy fekete csík ott van még az ujjamon (gondolom az alvadt vér az) és a vágás fölött az ujjbegyem meg van keményedve és semmit nem érzek. Ha az ujjbegyemet végig húzom mondjuk egy anyagon akkor semmit nem érzek, max a nyomást de a tapintás az mintha ki lenne halva. A tapasznak a helye is megmaradt az ujjam tetején, úgy megkeményedett, és a körmöm sem nő azon az ujjamon. Van okom pánikra vagy ez normális és helyre fog jönni pár héten belül minden?

2023. máj. 30. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen normális.

Idővel teljesen helyre fog jönni.

2023. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyit jelent az "idővel"?
2023. máj. 30. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pár naptól a soha között bármi lehetséges. Gondolom ha látta orvos akkor ideg sérülés nem történt (szóltak volna róla) úgyhogy valószínűleg 2-3 héten belül visszajön.
2023. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet megtippelni mennyi idő pontosan.

Pár hét és jó lesz.

2023. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!