Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két kéz gipsszel hogy fogok...

Két kéz gipsszel hogy fogok bármit csinálni?

Figyelt kérdés

Ínhüvelygyulladás miatt ma mindkét kezemre alkarsínt kaptam és holnap kell bemenni a kórházba gipszelésre.

Ujjakat nem kell de én így is félek mi lesz két konyekig érő gipszben?

Volt valakinek ilyen?

Akit ismerek csak egy kézre kellett gipsz. Csak én szívtam így meg hogy mindkettőt gipszbe teszik :(


2023. jún. 23. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem engedtem volna egyszerre mindkettőre.
2023. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg probáld megbeszélni, hogy legalább az egyiket tudd használni. Igy még a seggedet sem tudod kitörölni!
2023. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ínhüvely-gyulladás esetén én kizártnak tartom, hogy gipszelnének, ráadásul egyszerre mindkét kezedet. Nekem is volt, de még be sem gipszelték. Kizárólag sin volt rajta 2 hétig, ill. felkötve kellett hordjam további 4 hétig. Egyszerre viszont csak egyet tettek gipszbe be. Ez tavalyelőtt volt és 70 éven felüli vagyok.
2023. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!